Լողազգեստը չափազանց փո՞քր է. համացանցում քննադատել են Քայլի Ջենների արտաքինը
Ձեռնարկատեր Քայլի Ջենները, որին ճանաչել են 2020թ․-ի ամենաբարձր վարձատրվող աստղը, նկարահանվել է անկեղծ կերպարում եւ համացանցում քննադատության ենթարկվել։ Մեկնաբանությունները հայտնել են Daily Mail-ի կայքում։
23-ամյա աստղը Instagram-ի իր էջում լուսանկարների շարք է հրապարակել, որոնցում պատկերված է արմավենիների ֆոնին արձակված մազերով։ Ձեռնարկատերը բեժ գույնի լողազգեստով ցույց է տվել կազմվածքը։ Ջենները կերպարն ամբողջացրել է Chanel ապրանքանիշի խոշոր վզնոցով։ Հրապարակումն ավելի քան 11 միլիոն լայք է հավաքել։
Daily Mail-ի ընթերցողները սկսել են քննարկել աստղի արտաքինը։ «Լողազգեստը չափազանց փոքր է նրա համար», «նա այդքան վիրահատություններ է արել, բայց չի սովորել իր համար ճիշտ լողազգեստներ ընտրել», «նա հայտնի է նրանով, որ ի ցույց է դնում մարմնի մասերը», «նրա սեքսուալության մակարդակը հավասար է զրոյի»,- գրել են նրանք։

Entrepreneur Kylie Jenner, who was voted the highest-paid celebrity of 2020, starred in sexy bikini pics, Daily Mail reported
The businesswoman showed her fit figure in a beige bikini set from different angles. Jenner complements her look with a massive Chanel necklace. The photos have got over 11 million likes.
However, Daily Mail readers have slammed the businesswoman for her appearance.
"Another one trick plastic pony," one noted.
"Not swimwear. That's lingerie. If I tried a front crawl in that, the whole thing would give way," the other one added.
"These vacuous idiots with their fake bodies and expressionless faces that dont move should be ashamed of what they are doing to young, impressionable girls," the third said․