Երիտասարդ փարիզցիներին անհանգստացնում է Բիանկա Սենսորիի պահվածքը
Երիտասարդ փարիզցիներին անհանգստացնում է Բիանկա Սենսորիի պահվածքը. Քանյե Ուեսթի կինը Ֆրանսիայի մայրաքաղաքում հայտնվել է բեժ երանգի ժապավեններից պատրաստված բաց հագուստով։
IMG_6295.jpeg (184 KB)
Այս հանդերձանքով նա իր ոճաբան Գադիր Ռաջաբի հետ շրջել է Փարիզում։ Սենսորին կրում էր ցածր գոտկատեղով կարճ տաբատ՝ պատրաստված ժապավենից, որը փաթաթված էր նրա ոտքերին:
MailOnline-ի հետ զրույցում որոշ փարիզցիներ նրա հանդերձանքը «անհանգստացնող» են որակել եւ նշել են, որ Քանյեի կնոջ «հրապարակային հնարքները» եւ՛ տարօրինակ են, եւ՛ «վտանգավոր»:
IMG_6296.jpeg (134 KB)
«Նա կարող է անել այն, ինչ ցանկանում է իր մարմնի հետ, բայց դա մի փոքր տարօրինակ է: Ես հայտնի մարդ չեմ, բայց ակնհայտ է, որ ինչ-որ անհանգստություն պետք է լինի, եթե հայտնի մարդը տարօրինակ է վարվում»,-ասել է մեկը:
«Այս երկուսին զանգվածաբար հետեւում են սոցիալական ցանցերում: Ինձ դուր է գալիս Քանյե Ուեսթի երաժշտությունը, բայց չեմ սիրում այն ​​գովազդը, որը նրան շրջապատում է վերջերս». «Մարդիկ կարող են հագնվել այնպես, ինչպես ուզում են, բայց եթե նրանց ստիպեն տեսախցիկների առջեւ որոշակի կերպ վարվել, դա կարող է շատ վտանգավոր լինել»:

Молодые парижане обеспокоены поведением Бьянки Цензори
Молодые парижане обеспокоены поведением Бьянки Цензори во французской столице после того, как она появилась в откровенном наряде из бежевых лент.
В этом наряде она гуляла по Парижу со своим стилистом Гадиром Раджабом. На ней были бриджи с невысокой посадкой, сделанные из полосок бежевой ленты, обернутых вокруг ее ног.
ezgif.com-avif-to-jpg-converter - 2024-06-22T094509.128.jpg (167 KB)
Вв беседе с MailOnline некоторые парижане сочли ее наряды «вызывающими беспокойство» и заявили, что «рекламные трюки» Канье были одновременно «странными» и «опасными».
ezgif.com-avif-to-jpg-converter - 2024-06-21T082459.482.jpg (172 KB)
«Она может делать со своим телом все, что хочет, но это немного странно. Я не особо люблю знаменитостей, но, очевидно, должна быть некоторая обеспокоенность, если знаменитый человек ведет себя странно», - сказал один из них.
«За этими двумя массово следят в социальных сетях. Мне нравится музыка Канье Уэста, но мне не нравится та реклама, которая окружиает его в последнее время»; «Люди могут одеваться так, как они выглядят, но если их заставляют вести себя определенным образом перед камерами, это может быть очень опасно».