«Սիրտս ցավում է, երբ տեսնում եմ այս բռնությունն ու քաոսը. վերջ տվեք սրան». «Մերժվածը» սերիալի աստղն անդրադարձել է Հայաստանի դեպքերին
17:54, 22 ապրիլի
Հնդկական «Մերժվածը» հայտնի hեռուստասերիալի գլխավոր կերպարներից մեկին՝ Վիրին, մարմնավորող բոլիվուդյան աստղ Նանդիշ Սանդուն եւս անտարբեր չի մնացել Հայաստանում կատարվող իրադարձություններին: Հնդիկ դերասանը տեսանյութ է հրապարակել Instagram-ի իր էջում եւ գրել.
«Իսկապես տխուր եմ տեսնել, որ նման բան է տեղի ունենում: Սա այնքան գեղեցիկ երկիր է, որտեղ ապրում են հրաշալի մարդիկ: Սիրտս ցավում է, երբ տեսնում եմ այս բռնությունն ու քաոսը: Այսքան մարդիկ թե ֆիզիկապես, թե հոգեպես վիրվորվում են… Խնդրում եմ՝ վերջ տվեք սրան: Կառավարությունը հաջողված է միայն այն դեպքում, երբ քաղաքացիներն ապահով են եւ երջանիկ»:

“Breaks my heart to see so much violence and chaos”. The Uttaran star Nandish Sandhu on the situation in Armenia
17:54, April 22
The famous actor from the Indian movie Uttaran- Nandish Sandhu is also worried about the situation in Armenian. The Bollywood actor has posted a video on his Instagram.
“Really sad to see this happening. It’s such a beautiful country and has such lovely people. Please, let it be that way. Breaks my heart to see so much violence and chaos. So many people physically and emotionally getting hurt... Please stop this. A successful Government is only when the citizens are safe, secure and happy. #armenia #spreadlove #peace#stopviolence”,-writes the actor.