Օլգա Բուզովան, DJ Smash-ը եւ այլք Երեւանում սպասվող Comedy club փառատոնի մասին
Շատ շուտով՝ սեպտեմբերի 5-ից 16-ը Երեւանում կանցկացվի Comedy club փառատոնը, որի ընթացքում թողարկումներ կնկարահանվեն ТНТ –ով հեռարձակվող շուի համար: Երեւան կժամանեն Comedy Club-ի աստղերը՝ Գարիկ Մարտիրոսյանի, Պավել Վոլյայի գլխավորությամբ: Հյուրերի շարքում կլինեն Օլգա Բուզովան, Ելենա Լետուչայան, Միխայիլ Գալուստյանը, DJ Smash-ը եւ շատ այլ հանրաճանաչ աստղեր:
Հանրաճանաչ մարդկանցից շատերը խոսել են սպասվող փառատոնի մասին, որն անցկացվելու է մեր հրաշագեղ մայրաքաղաքում:
Օլգա Բուզովա. «Ես այնքան ուրախ եմ, որ արդեն սեպտեմբերին Հայասատան եմ գալու, թեկուզ ոչ թե համերգային ծրագրով, այլ ինձ արդեն հարազատ դարձած շոուի շրջանակներում որպես հյուր: Վստահ եմ, որ նկարահաննումներն ինչպես միշտ կանցնեն շատ թեթեւ, դրական լիցքերով միջավայրում: Իսկ ես մի փոքր ժամանակ կհատկացնեմ ու կզբոսնեմ հրապարակով, կհիանամ Կասկադով ու կզգամ այդ զարմանահրաշ քաղաքի կոլորիտը»:
Ելենա Լետուչայա. «Լեռներ, արեւ ու Comedy Club: Կարծում եմ, սա հրաշալի համադրություն է սեպտեմբերյան հանգստյան օրերի համար: Ես վաղուց էի ուզում այցելել Երեւան, որի մասին ընկերներս այդքան շատ են հիացմունքով պատմել: Վերջապես իմ փոքրիկ երազանքը կիրականանա: Արդեն պատկերացնում եմ՝ ինչպես եմ զբոսնելու քաղաքով ու համտեսելու տեղի ուտեստները»:
DJ Smash. «Միշտ հաճելի է վերադառնալ այնտեղ, որտեղ գեղեցիկ է, համեղ ու հոգեհարազատ: Այն էլ՝ այդպիսի հրաշալի միջավայրով: Չգիտեմ՝ այդ օրը կհաջողվի հասնել ֆանտաստիկ Սեւանա լիճ, թե ոչ, բայց եթե դուք պլանավորում եք ճամփորդել Հայաստանով, ապա անպայման ներառեք նաեւ Սեւանը ձեր ծրագրի մեջ»:

Ольга Бузова, DJ Smash и другие о предстоящем фестивале Comedy club в Ереване
15-го и 16-го сентября, а это уже совсем скоро, в Ереване пройдет фестиваль Comedy Club, во время которого будут сняты выпуски шоу для канала ТНТ. В Ереван съедутся все ведущие звезды Comedy Club во главе с Гариком Мартиросяном, и Павлом Волей, но также и гости, среди которых Ольга Бузова, Елена Летучая, Арарат Кещян, Михаил Галустян, Наталья Еприкян, DJ Smash, Тата Симонян, дизайнера Ваан Хачатрян, ресторатор Гаяне Бреиова и многие другие знаменитости.
Некоторые из звезд поговорили о предстоящем фестивале Comedy Club, в Ереване.
Ольга Бузова: «Я рада, что уже в сентябре приеду в Армению. Пусть даже не и с сольным концертом, а как приглашённый гость уже ставшего мне практически родным шоу Comedy Club. Уверена, съёмки как обычно пройдут в лёгкой и непринуждённой атмосфере веселья, а я смогу выделить несколько свободных часов и прогуляться по площади Республики, полюбоваться Каскадом и прочувствовать атмосферу этого невероятного города».
Елена Летучая: «Горы, солнце и Comedy Club! По-моему, это отличное сочетание для сентябрьских выходных. Я давно хотела съездить в Ереван, о котором всегда с большим восхищением рассказывают мои друзья, и наконец моя мини-мечта сбудется. Уже предвкушаю, как буду гулять по его красивым улочкам и, конечно, дегустировать местную кухню».
DJ Smash: «Всегда приятно вернуться туда, где красиво, вкусно и очень душевно. Тем более в такой классной компании. Не знаю, получится ли у меня в этот раз доехать до фантастического озера Севан, но если вы планируете свое путешествие в Армению, то обязательно включите поездку к нему в свою программу».