Երկրպագուները կասկածում են, որ Ջենիֆեր Էնիսթոնն ու Բրեդ Փիթը գաղտնի սիրավեպ ունեն
Երկրպագուները կասկածում են, որ դերասաններ եւ նախկին ամուսիններ Ջենիֆեր Էնիսթոնն ու Բրեդ Փիթը գաղտնի սիրավեպ ունեն։
16 տարի առաջ Ջենիֆեր Էնիսթոնը դիմել է Բրեդ Փիթից ամուսնալուծվելու համար՝ որպես պատճառ նշելով «անհարթելի տարաձայնությունները»։ Դա տեղի է ունեցել դերասանի եւ «Միստեր եւ միսիս Սմիթ» ֆիլմում նոր գործընկեր Անջելիա Ջոլիի սիրավեպի մասին լուրերի տարածումից երկու ամիս անց, որն ավելի ուշ դարձավ նրա կինը։ Սակայն 2016թ․-ին նրանց ամուսնալուծությունից հետո Բրեդն ու 52-ամյա Ջենիֆերն, ըստ լուրերի, մտերմացել են։
Շատ երկրպագուներ կարծում են, որ Ջենի վերջին սելֆիում, որն արվել է «Առավոտյան շոու»-ի նկարահանումների ընթացքում, հենց Փիթն է։ Լուրերն ավելի են թեժացրել Deuxmoi-ի օգտատերերը՝ հայտնելով, որ Բրեդին, որը նկարահանվում է «Ճապընթաց գնացք» ֆիլմում, նկատել են Ջենի սերիալի նկարահանման հրապարակում։
Us Weekly-ի տեղեկություններով՝ նախկին ամուսինները գաղտնի հանդիպել են, ընդ որում, աղբյուրը պնդում է, որ նրանք «համավարակի ընթացքում շատ են շփվել, խոսել են հեռախոսով ու Zoom-ով»։ «Բրեդն իրեն վատ էր զգում ամենի պատճառով, ինչի միջով Ջենին ստիպել է անցնել, սակայն նրանք որոշ ժամանակ աշխատել են իրենց խնդիրների վրա ու զրոյից սկսել։ Որքան շատ էին նրանք խոսում, այնքան հասկանում էին, թե ինչքան են կարոտել միմյանց որպես ընկերներ»,- հայտարարել է ինսայդերը։ Ասում են, որ նրանց միջեւ լուրջ կայծ կա, սակայն նրանք չեն ցանկանում վնասել ընկերությանը, որի վրա այդքան ջանասիրաբար աշխատել են։ Սակայն հավերժ չի կարող այդպես լինել։
Ի դեպ, ե՛ւ Բրեդը, ե՛ւ Անջելինան միշտ հերքել են ռոմանտիկ կապի մասին տեղեկությունները, մինչ նա Ջենիֆերի հետ է եղել։ «Ես նրան կսիրեմ ամբողջ կյանքումս։ Նա ֆանտաստիկ մարդ է»,- 2005թ․-ին Vanity Fair-ին տված հարցազրույցում ասել է Էնիսթոնը։

16 лет назад Дженнифер Энистон подала на развод с Брэдом Питтом, сославшись на «непримиримые разногласия». Это произошло спустя два месяца слухов о романе между актером и его партнершей по фильму «Мистер и миссис Смит» Анджелиной Джоли, которая позже стала его женой. Однако после их развода в 2016 году Брэд и 52-летняя Джен, по слухам, сильно сблизились!
Многие фанаты посчитали, что мужчина на недавнем селфи Джен на съемках «Утреннего шоу» — именно Питт. Масла в огонь подлил пользователь Deuxmoi, сообщив о наводке, что Брэд, который снимал в новом фильме «Скоростной поезд» в том же районе, был замечен на съемочной площадке сериала Джен.
По данным Us Weekly, бывшие супруги тайно встречались, причем источник утверждает, что они «много общались во время пандемии, болтали по телефону и через Zoom, а также время от времени зависали». «Брэд чувствовал себя плохо из-за того, через что он заставил пройти Джен, но они проработали свои проблемы и начали с нуля. Чем больше они говорили, тем больше понимали, как сильно они скучали друг по другу как друзья», — заявил инсайдер. Говорят, что между ними есть сильная искра, но они не хотят навредить дружбе, над которой они так усердно работали. Но так может быть не всегда.
Отметим, и Брэд, и Анджелина всегда отрицали какую-либо романтическую связь, пока он был с Дженнифер. «Я буду любить его всю оставшуюся жизнь. Он фантастический человек», — заявила Энистон в интервью Vanity Fair 2005 года.
Мадонна объявила кастинг на место своего будущего возлюбленного09:00, 25 мая
ВАШ РОМАНТИЧЕСКИЙ ГОРОСКОП НА 25 МАЯ23:12, 24 мая
Анастасия Волочкова прокомментировала слухи о депортации из Турции22:12, 24 мая
Бывшая солистка дуэта Artik и Asti сбросила шесть килограммов за десять дней21:12, 24 мая
Четыре способа высказывать свои требования мужчине20:03, 24 мая
Виктория Боня обвинила Харви Вайнштейна в домогательствах19:12, 24 мая
Канье Уэст создаст упаковку для бургеров McDonald's (Фото)18:26, 24 мая
Уилл Смит назвал употребление аяуаски «адским опытом»17:12, 24 мая
Джейсон Момоа помог Эмбер Херд сохранить роль во второй части «Аквамена»16:12, 24 мая
Сергей Шнуров объявил о возвращении группы «Ленинград» на сцену после трехлетнего перерыва15:12, 24 мая