ԱՊՐԻԼԻ 12-Ի ՁԵՐ ՌՈՄԱՆՏԻԿ ՀՈՐՈՍԿՈՊԸ
Ապրիլի ձեր սիրելի անձնավորությանը կթվա, որ ձեզ լիարժեք երջանկության համար ընդամենը քաղցրավենիք է հարկավոր։ Ուստի, պատրաստ եղեք, որ այսօր նա տուն է վերադառնալու կոնֆետներով եւ շոկոլադե սալիկներով։
Այսօր ձեր սիրելի էակը ձեր աջակցության կարիքը կզգա։ Չնայած վերջին շրջանում Նա գրեթե միշտ ակնկալում է ձեր օգնությունը, բայց այսօր առավել, քան երբեւէ, ձեր ընտրյալը պետք է զգա ձեր ներկայությունն իր կողքին։
Ստիպված եք լինելու տարաբնույթ գործեր անել կարճ ժամանակահատվածում։ Հետեւաբար, դուք ժամանակ չեք ունենալու նույնիսկ մեկ րոպե տրամադրել ձեր սիրելիին։ Մնում է հուսալ, որ Նա իրեն անտեսված չի զգա եւ օրը տխուր վերջաբան չի ունենա։
Բարենպաստ օր ձեր երկրորդ կեսին դասեր տալու համար։ Բարի, բայց պահանջկոտ ուսուցիչ եղեք եւ դուք կբացահայտեք ձեր մեջ թաքնված հերթական տաղանդը։ Եթե ձեր սիրելին լողալ չգիտի, ուրեմն հենց այսօր եւ հենց դուք կարող եք սովորեցնել Նրան։ Բացի այդ, միասին հաճելի ժամանակ կանցկացնեք։
Այսօր ձեր սիրելին հատուկ իրավունքներ եւ արտոնություններ ունեցողի նման երջանիկ կզգա իրեն։ Նա կխոստովանի, որ բացի ձեզնից ուրիշ ոչ մեկն իր համար այդքան թանկ ու կարեւոր չեն, որքան դուք։
Ձեր սիրելին չի ցանկանա հրաժարվել իր երազանքից եւ եթե օրը բարենպաստ չլինի, ապա շատ հավանական է, որ Նրա տրամադրությունը կընկնի։ Աստղերը հուշում են լինել ավելի զգոն ու նրբանկատ եւ անել հնարավոր ամեն ինչ՝ սիրելիին չհուսահատեցնելու համար։
Ռիսկի դիմելու ցանկությունը շատ մեծ կլինի։ Սակայն ձեր սիրելի էակը դեմ կլինի դրան։ Աստղերը հուշում են՝ եթե ձեր առջեւ դրած գործը Նրա հետ առնչություն չունի, ուրեմն ավելի լավ է, նրա չխոսեք այդ մասին։ Թող որ Նա տեղեկանա այն ժամանակ, երբ ամեն ինչ ավարտված կլինի։
Հանդիպելու եք ձեր երազանքների տղամարդուն։ Կարեւորը՝ հասկանալ, արդյոք Նա հենց այն մարդն է, ում դուք փնտրում էիք եւ ցանկանում եք ձեր կյանքն իր կողքին անցկացնել։ Հիանալի կլինի, որ նա ինքն էլ հասկանա դա, քանի որ հակառակ դեպքում Նրան համոզելն ավելի դժվար կլիներ։
Եթե ձեզ մոտ ինչ-որ բան չի ստացվում, փորձեք մեկ այլ ճանապարհով հասնել ձեր նպատակին։ Եթե սիրո օբյեկտը անպատասխան է թողնում ձեր սերը, չի ընդունում ձեր նվերներն ու անակնկալները, ուրեմն պետք է մեկ այլ մարտավարություն ընտրել։ Օրինակ՝ այսօր լռության օր հայտարարեք եւ փոքր-ինչ տանջեք ձեր սիրելիին։
Այսօր հիշողությունների օր թող լինի ձեզ համար։ Խորը դարակներից հանեք եւ վերանայեք ձեր հին լուսանկարները, տեսագրությունները, որոնք հիշատակում են ձեր առաջին հանդիպումը։ Փորձեք հիշել, թե ինչ զգացողություններ եք ունեցել այդ օրը։ Ծիծաղեք ձեր արտաքին տեսքի կամ միամտության վրա։ Այսօր հիշողությունների գիրկն ընկնելու օր է։
Այսօր ձեր սիրելին կցանկանա ցույց տալ իր ինտելեկտի մակարդակը, տրամաբանող միտքը, իր հաճելի  սովորությունները։ Թող որ այսօր դուք չտեսնեք մեդալի հակառակ կողմը, որն իրականում շատ լավ գիտեք։
Ձեր սիրելի էակին ձեր ճշմարտացիությունը համոզելու համար հարկավոր է երկար  համոզեք, քանի որ Նա չի  հավատալու եւ վստահելու ձեզ՝ նույնիսկ եթե շատ մեծ ջանքեր գործադրեք։

ВАШ РОМАНТИЧЕСКИЙ ГОРОСКОП НА 12 АПРЕЛЯ
Сегодня вашему любимому человеку покажется, что вам для полного счастья в этой жизни не хватает конфет, по преимуществу шоколадных. Поэтому будьте готовы к тому, что их в вашем доме в этот день прибавится. А если нет – значит, вам просто не решаются преподнести этот скромный дар.
Сегодня вашему любимому человеку очень понадобится ваша моральная поддержка, как это часто бывало в последнее время. Если вы уже устали беспрестанно из болота тащить бегемота, лучше бегемоту в этом сразу и честно признаться: так будет правильнее и для вас, и для него.
В этот день вам нужно будет успеть сделать довольно много разных очень важных дел за очень маленький период времени, поэтому у вас не будет ни одного шанса выкроить лишнюю секундочку для вашего любимого человека. Хочется надеяться на то, что он всё это поймет.
Сегодня благоприятный день для того, чтобы научить чему-то свою половинку. Будьте добрым, но требовательным учителем, и вы обнаружите, что вы ещё и талантливы! Если она никогда не умела плавать – то именно сегодня поплывет! Или, наконец, разложит не удававшийся ей пасьянс. Или сколотит самую настоящую табуретку.
Сегодня ваш любимый человек станет счастливым обладателем особых прав и полномочий, каких по отношению к вам нет больше ни у одного человека в этом большом мире. Остается надеяться на то, что он распорядится полученным сокровищем бережно и разумно, как и подобает вашей половинке.
Сегодня вашему любимому человеку не захочется расставаться с какой-то своей мечтой, и если день не будет ей соответствовать, его настроение может быть стремительнейшим образом испорчено. Поэтому постарайтесь предугадать и предусмотреть все, насколько это вообще возможно.
Сегодня вам захочется рискнуть, и даже пойти ва-банк. Только вот ваш любимый человек, скорее всего, будет против. Поэтому о данной инициативе, если она его напрямую никак не касается, лучше ему не рассказывать. Пусть узнает о ней, когда все получится!
Сегодня вам предстоит встреча с человеком вашей мечты. Главное – понять, что это он, что другого вам не надо и вы готовы прожить с ним всю оставшуюся жизнь. И было бы здорово, если бы он и сам все это понял, ибо в противном случае убедить его во всем этом будет сложновато.
Если у вас что-то не получается, попробуйте найти другой способ для достижения цели. Если объект ваших воздыханий с завидным упорством не реагирует на ваши открытки и подарки, может быть. стоит найти другую тактику? Например, помучить его сегодня молчанием и холодностью. Каково ему без вас придется?
Устройте с любимым человеком день воспоминаний. Переберите старые фотографии и видеозаписи, повествующие о ваших первых днях вместе. Постарайтесь припомнить, что чувствовал каждый из вас в день знакомства. Посмейтесь над тем, какими вы были молодыми и наивными. Сегодня - день ностальгии.
В этот день ваш любимый человек захочет в полный рост проявить свою эрудированность, начитанность, логику и другие полезные умственные навыки, которыми он обладает. Обратная сторона медали – он вполне может начать самоутверждаться за ваш счет, а это уже не есть хорошо.
Сегодня вашему любимому человеку придётся вас долго убеждать в справедливости своих утверждений, ибо вы почему-то совсем не будете ему верить, даже если приложите к этому максимум усилий. Впрочем, может быть, в вашей недоверчивости есть некоторый резон, о котором стоит задуматься?