Այսօր դուք շատ կցանկանաք հանդիպել ձեր նախկին սիրուն, սակայն այդ հնարավորությունը դժվարությամբ կտրվի ձեզ։ Ստիպված եք ինչ-որ առիթ մոգոնել, թեկուզ եւ՝ անմիտ։
Այսօր աստղերը հուշում են ձեզ հույսը չդնել միայն ձեզ վրա: Հիշեք, որ ձեր կողքին կա մեկը, ով միշտ պատրաստ է ձեզ օգնել եւ լինել ձեր կողքին: Խոսքը ձեր զուգընկերոջ մասին է։ Աշխատեք չարհամարհել նրան:
Այսօր կարեւոր է, որպեսզի սիրելիի համար ամեն ինչ անեք առանց շահի՝ փոխադարձ ոչինչ չակնկալելով եւ չպահանջելով:
Այսօր ձեր մտքերը հեռու կլինեն այն մարդկանցից, որոնց կողքին դուք գտնվում եք եւ այն վայրից, ուր դուք կլինեք։ Ձեր սիրելին բացառություն չի լինի։ Ինչ արած։
Այսօր կարող եք սիրելիին ինչ-որ բան նվիրել։ Նա դա կգնահատի, քանի որ կջերմանա ձեր հանդեպ անակնկալ նվերից հետո եւ կցանկանա փոխադարձ պատասխան տալ ձեզ։
Ձեր գաղտնիքներն այսօր կարող են շրջապատի սեփականությունը դառնալ: Զգոն եղեք եւ մտածեք՝ արդյոք արժե՞, որպեսզի շրջապատի մարդիկ ձեր անձնական կյանքի մասին այդքան տեղեկացված լինեն։
Այսօր դուք խիստ մտորումների մեջ կընկնեք։ Եվ սիրելիին դժվար թե կարողանա ձեզ դուրս հանել այդ իրավիճակից։ Աշխատեք լսել նրան։
Այսօր ռոմանտիկ բաներ կկատարվեն ձեզ հետ, որի պատճառը կլինի բջջային հեռախոսը։ Դուք կամ ռոմանտիկ հաղորդագրություն կստանաք կամ սխալ զանգ, որը գուցե հետագայում դառնա նոր ծանոթության սկիզբ։
Այսօր ձեզ ճակատագրական հանդիպումներ են սպասվում, որոնք կարող են ինչպես փոխել ձեր անձնական կյանքը, այնպես էլ անցնել դրա կողքով: Ուշադիր եղեք։
Այսօր աստղերը ձեզ խորհուրդ են տալիս լավ մտածել ընտանեկան խնդիրները կարգավորելիս: Բայց նաեւ հիշել, որ բարդ հարցերը գրեթե միշտ հեշտ լուծում են ունենում:
Այսօր կպարզեք, որ ձեր սիրելին գործի մեջ առավել պրակտիկ է, քան ձեզ թվում էր: Դա կօգնի ձեզզ հետագայում համատեղ կյանքում։ Այսօր կզգաք, որ ճիշտ որոշում եք կայացրել։
Այսօր սիրելին կցանկանա իրեն պաշտպանված զգալ ձեր կողքին, այդ իսկ պատճառով նա ձեզանից լրացուցիչ հուսալիություն եւ երաշխիքներ կպահանջի: Աշխատեք նրան չհիասթափեցնել։
23:47, 28 հունիսի
«Էմոցիոնալ մարդիկ այս կյանքը այլ կերպ են «զգում»»․ Թամարա Գեւորգյան (ֆոտո)23:12, 28 հունիսի
Հետապնդումների պատճառով․ Բրիթնի Սփիրսի նախկին ամուսինը կկանգնի դատարանի առջեւ22:38, 28 հունիսի
Հմայիչ․ Անահիտ Սիմոնյանի լուսանկարը22:12, 28 հունիսի
Փաստաբան Դոբրովինսկին Լյուբով Ուսպենսկայայի համար ազատազրկում է պահանջում21:38, 28 հունիսի
«Մի օր կբարձրանաս վեր, մի օր մի բան այն չի լինի, հաջորդ վայրկյանին քեզ հաջողությունը կժպտա...»․ Սոֆի Մխեյան (ֆոտո)21:12, 28 հունիսի

ВАШ РОМАНТИЧЕСКИЙ ГОРОСКОП НА 10 МАЯ
Сегодня вам очень захочется встретиться с вашей бывшей любовью. Однако просто так у вас это не получится: придется повод какой-нибудь придумать, пусть даже самый нелепый и бессмысленный.
В этот день звезды не рекомендуют вам надеяться только на себя. Вспомните о том, что у вас есть человек, который всегда рад вам помочь, быть рядом или просто подержать за руку для поднятия боевого духа. Постарайтесь не злоупотреблять его вниманием, но все же и не игнорировать его.
Сегодня вам очень важно делать всё для вашего любимого человека бескорыстно, не ожидая ничего взамен, не прося, не требуя.
Сегодня ваши мысли будут витать далеко от того места, где вы будете находиться и тех людей, с которыми будете общаться. Ваш любимый человек, увы, исключением не станет.
Сегодня можете подарить вашему любимому человеку какой-нибудь элемент живой природы. Котенка, щеночка, цветочек, кактус или рыбку в банке - выбирать вам.
Ваши тайны сегодня могут стать достоянием общественности. Стоит ли давать окружающим повод посудачить о нюансах вашей личной жизни?
Вы будете склонны сильно колебаться, каким бы ни был повод для раздумья. Вам вряд ли можно чем-то помочь.
Сегодня самые романтичные приключения случатся с вами благодаря вашему мобильному телефону. Либо вам придет романтичная СМС, либо кто-то с очень приятным голосом ошибется номером в вашу пользу…
Сегодня вас ждет серия судьбоносных встреч, которые могут кардинально изменить вашу личную жизнь, а могут и не затронуть ее никоим образом.
В этот день звёзды предлагают вам крепко подумать над решением некоторых семейных проблем. Однако будьте осторожны - ведь сложные проблемы всегда имеют простые, лёгкие для понимания неправильные решения!
В этот день окажется, что ваш любимый человек на деле гораздо практичнее и приземленнее, чем вам казалось.
Сегодня вашему любимому человеку захочется почувствовать себя защищенным в вашем обществе, поэтому он будет требовать от вас надежности и гарантий на сто лет вперед.