Շինեյդ Օ՛Քոնորը պատմել է, որ սեռական բռնության է ենթարկվել մոր կողմից
Իռլանդացի երգչուհին, որը մի քանի անգամ ինքնասպանության փորձ է արել, հյուրընկալվել է Dr. Phil հաղորդմանը:
50-ամյա երգչուհին խոստովանել է, որ բազմիցս մոր կողմից կտտանքների եւ նույնիսկ սեռական բռնության է ենթարկվել:
«Նա կտտանքների խցիկ ուներ»,- հայտարարել է Շինեյդը: Արտիստուհին նաեւ ասել է, որ իր մայրը «մայր էր, որը հաճույք էր ստանում, երբ ցավ էր պատճառում»:
Նշենք, որ արտիստուհու մայրը, որի անունը Մարի է, մահացել է ավտոպատահարի հետեւանքով, երբ Շինեյդը 19 տարեկան էր: Այդ պատճառով ոչ ոք չի կարող հաստատել կամ հերքել իռլանդացի երգչուհու խոսքերը: Երգչուհու բացահայտումները ցնցել են նրա երկրպագուներին, սակայն ոչ բոլորն են դրանք միանշանակ ընդունել: Բանն այն է, որ Շինեյդն արդեն մի քանի տարի է՝ տառապում է հոգեկան խանգարումներից:

Шинейд O`Коннор рассказала, что подвергалась сексуальному насилию со стороны своей матери
Шинейд O`Коннор рассказала, что подвергалась сексуальному насилию со стороны своей матери, сообщает Metro.
Ирландская исполнительница, которая несколько раз пыталась покончить свою жизнь самоубийством, стала гостьей передачи Dr Phil («Доктор Фил»).
50-летняя певица призналась, что неоднократно подвергалась мучениям и даже сексуальному насилию со стороны своей матери.
«У нее была камера пыток», – заявила Шинейд. Артистка заключила, что ее мать была «человеком, который наслаждался тем, что причиняет тебе боль».
Отметим, что мать артистки, которую зовут Мари, погибла в результате автомобильной катастрофы, когда Шинейд было 19 лет, поэтому никто не может подтвердить или опровергнуть слов ирландской исполнительницы. Откровения певицы потрясли ее поклонников, однако не все приняли на веру слова артистки. Дело в том, что Шинейд на протяжении нескольких лет страдает различными психическими расстройствами.