Էմիլի Ռատակովսկին ամուսնու դավաճանությունների պատճառով կբաժանվի նրանից
Արդեն մի քանի շաբաթ է՝ Էմիլի Ռատակովսկին հանրությանը ներկայանում է առանց ամուսնական մատանու։ Եվ այժմ արդեն հայտնի է դարձել, որ մոդելը չորս տարվա ամուսնությունից հետո պատրաստվում է բաժանվել սիրելիից՝ Սեբաստիան Բեր Մակլարդից։
Առայժմ ամենն ասեկոսների մակարդակում է եւ հաստատվում է միայն Page Six-ի աղբյուրների խոսքերով, որոնք հայտարարել են, որ բաժանման պատճառ է դարձել կինոպրոդյուսերի անհավատարմությունը։ «Այո՛, նա դավաճանել է։ Նա դավաճան է։ Դա զազրելի է։ Նրանք կենդանիներ են»,- ասել է ինսայդերը։ Էմիլին եւ Սեբաստիանն առայժմ լուրը չեն մեկնաբանել։
Ի դեպ, Էմիլի Ռատակովսկին եւ Սեբաստիան Բեր Մակլարդն ամուսնացել են 2018թ․-ի փետրվարին՝ երեք ամսվա հարաբերություններից հետո։ Նախորդ տարի ծնվել է նրանց որդին։

Эмили Ратаковски собирается развестись с мужем из-за его измен
Эмили Ратаковски уже несколько недель выходит на публику без обручального кольца. И вот тебе новость: модель собирается развестись со своим мужем Себастьяном Бер-Макклардом после четырех лет брака.
Пока все на уровне слухов с подтверждением разве что от источников Page Six, которые заявили, что причиной расставания послужила неверность со стороны кинопродюсера. «Да, он изменял. Он изменщик. Это отвратительно. Он животное», — сказал инсайдер. Эмили и Себастьян пока не прокомментировали новость о разводе.
Напомним, в феврале 2018 года Эмили Ратаковски и Себастьян Бер-Макклард поженились спустя 3 месяца отношений. Влюбленные несколько лет наслаждались компанией друг друга, а в прошлом году в их семье произошло пополнение — у пары родился сын.