Գալուստյանը չի ամուսնալուծվում, հանգստացեք (վիդեո)
Հումորիստ Միխայիլ Գալուստյանը վերջերս հայտնվել է բարդ իրավիճակում։ Կատակերգու դերասանը Բառնաուլ է մեկնել անծանոթուհու հետ, ընդ որում, ուղեւորների բոլոր հարցերին արտիստը կոպիտ պատասխանել է, որ բաժանվել է կնոջից։ Ուրախների եւ հնարամիտների ակումբի նախկին անդամի ընտանիքի փլուզման մասին նորությունն անսպասելի էր, քանի որ ամուսինները, որոնք մեծացնում են երկու դուստրերին, միայն վերջերս են նշել ամուսնության 12-րդ տարին։
Աղմուկին անմիջապես արձագանքեց Գալուստյանի ներկայացուցիչը։ Նա անհանգստացած երկրպագուներին հավաստիացրել է, որ ամուսնալուծություն չի ծրագրվում, որ Միխայիլի ու նրա կնոջ մոտ ամեն ինչ կարգին է։ Սակայն հանրությունն այդպես էլ չի հանգստացել։ Ավելին, օգտատերերը սկսել են արտիստի պահվածքի վերաբերյալ այլ, ոչ հաճելի փաստեր փորփրել։
Իրավիճակն ինչ-որ կերպ շտկելու համար Գալուստյանը ստիպված է եղել Instagram-ի միջոցով անձամբ դիմել երկրպագուիներին։ Հումորիստը տեսանյութ է հրապարակել, որում կտրականապես հերքել է ամուսնալուծության մասին լուրը։ «Պատասխանատու եմ նրա համար, ինչ ասում եմ։ Բայց չեմ կարող պատասխանատվություն կրել նրա համար, ինչ դուք մտածում եք»,- Instagram-ում գրել է նա։
Публикация от Михаил Галустян (@m_galustyan)
Արտիստը նշել է, որ կնոջը չի դավաճանել եւ ոչ մի ինքնաթիռում սիրուհու հետ չի եղել, իսկ այդ ամենը հորինել են չարախոսները, այնպես որ պետք չէ տուրք տալ այդպիսի լուրերին։ «Եկեք համերաշխ ապրենք»,- եզրափակել է Միխայիլը՝ ժպտալով օգտատերերին։

Галустян не разводится, успокойтесь! (видео)
В непростую ситуацию попал недавно юморист Михаил Галустян. Резидент Comedy Club летел в Барнаул с незнакомкой, причем на все вопросы пассажиров артист грубо отвечал, что с женой развелся. Новость о крахе брака бывшего игрока КВН прозвучала как гром среди ясного неба, ведь супруги, растящие двух дочерей, только недавно отметили 12-ю годовщину свадьбы.
На шумиху немедленно отреагировал представитель Галустяна. Он заверил обеспокоенных поклонников юмориста, что никакого развода не планируется и все у Михаила и его жены Виктории в порядке. Однако общественность так просто не успокоилась. Более того, интернет-пользователи принялись раскапывать и другие нелицеприятные факты о поведении артиста.
Чтобы как-то исправить ситуацию, Галустяну пришлось лично обратиться к фанатам посредством инстаграма. Юморист опубликовал видео, на котором категорически опроверг новость о разводе.  «Я отвечаю за то, что я говорю. Но, я не могу отвечать за то, что вы думаете»,- написал он в Instagram.
A post shared by Михаил Галустян (@m_galustyan) on
Артист сказал, что супруге не изменял и ни в каком самолете с любовницей не летал, а все это придумали злопыхатели, так что вестись на подобные слухи не нужно. «Давайте жить дружно», — заключил Михаил в конце, мило улыбнувшись подписчикам.