«Аншлаг»-ի հաղորդավարուհին պատմել է Միխայիլ Զադորնովի հետ հարաբերությունների մասին
Հաղորդավարուհի Ռեգինա Դուբովիցկայան «Судьба человека» («Մարդու ճակատագիրը») շոուի եթերում պատմել է Միխայիլ Զադորնովի հետ իր հարաբերությունների մասին։ Աստղը նշել է, որ իրենց միջեւ անհավանական ձգողություն է եղել։
Երկուսն էլ այդ ժամանակ ազատ չեն եղել, այդ պատճառով չեն կարողացել իրենց ավելորդ ոչինչ թույլ տալ։ Միայն թե գրող-երգիծաբանը հետաքրքիր դրվագ է պատմել «Аншлаг» հաղորդման վարողի հետ շփումից։ Արտիստը նշել է, որ մի անգամ զբոսնել է Ռեգինա Դուբովիսցկայայի հետ, հանկարծ անձրեւ է սկսվել, եւ իրենք դրանից պաշտպանվել են հեռախոսային խցիկում, ուր համբուրվել է հաղորդավարուհուն։
Հեռուստահաղորդավարուհին հարցազրույցի այդ հատվածը դիտել է «Судьба человека» շոուի ստոիդիայում ու լրջորեն զարմացել է։ Աստղը հայտարարել է, որ Միխայիլ Զադորնովը հնարող է ու համբույրի մասին չափազանցրել է։ Միայն թե չի հերքել, որ այդ ժամանակ իրենց միջեւ լարվածություն ու ռոմանտիկ զգացմունքներ են եղել։
Ռեգինա Դուբովիցկայան նշել է, որ իրենք, իսկապես, անձրեւից թաքնվել են հեռախոսային խցիկում։ Եվ հավելել է, որ եթե գրողն այդ ժամանակ համբուրեր իրեն, հնարավոր է, իր կյանքն այլ կերպ դասավորվեր։

Ведущая «Аншлага» рассказала о своем поцелуе с Михаилом Задорновым
Регина Дубовицкая в студии шоу «Судьба человека» рассказала о своих отношениях с Михаилом Задорновым. Как отметила звезда, их невероятно тянуло друг к другу.
Оба в то время были несвободны, поэтому, конечно, не могли себе позволить лишнего. Правда, при жизни писатель-сатирик рассказывал интересный эпизод из общения с коллегой по «Аншлагу». Как отметил артист, как-то раз они с Региной Дубовицкой гуляли, но вдруг начался дождь, и в итоге парочка забежала в телефонную будку. Там-то он ее и поцеловал.
Телеведущая посмотрела этот отрывок интервью в студии шоу «Судьба человека» и была сильно удивлена. Звезда заявила, что, конечно, Михаил Задорнов тот еще выдумщик – про поцелуй-то приврал! Правда, отрицать не стала, что в свое время между ними было определенное напряжение и романтические чувства.
Как отметила Регина Дубовицкая, они действительно спасались от дождя в телефонной будке. И добавила, если бы писатель ее в тот раз поцеловал, может, у нее и жизнь по-другому сложилась бы.